Garanciák és kedvezmények

Kedvezmények:

Hűség kedvezmény:
Kitartó, hűséges tanulóinknak kedvezménnyel szeretnénk kedveskedni. Amennyiben Ön visszatérő tanulónk, akkor 5% árkedvezményt kap a tanfolyam díjából!

Adminsztrációs kedvezmény:
A tandíj egyösszegű befizetése esetén 5 % adminisztrációs kedvezményt is kap.
Nálunk a kedvezmények összevonhatók!

“Jó érzés” GARANCIA:
Amennyiben Ön a tanfolyam elindulása után úgy érzi, hogy nem elégedett, és ezt a harmadik óra végéig a recepción jelzi, akkor  visszafizetjük Önnek a tandíjat. Korrekt így?

Nyelvvizsga – Garancia:
Ha nyelvvizsgája véletlenül nem sikerülne – igénybe veheti Nyelvvizsga Garanciánkat.

Ha Önt a szintfelmérője alapján nem a nyelvvizsga előkészítő csoportba, hanem alacsonyabb szintre soroltuk be:
Ha részt vesz legalább az órák 80 %-án, házi feladatát elkészíti, és a vizsgája mégsem sikerül, akkor tandíjmentesen tanulhat nálunk addig, amíg le nem vizsgázik.
Ennek feltétele:
Minimum 240 befizetett és letanult óra, a vizsgaelőkészítő modul elvégzése. A vizsgára jelentkezés előtt kérjük, tegyen le nálunk egy ingyenes próba nyelvvizsgát.

Ha kérdése van a fenti kedvezményekkel, garanciákkal kapcsolatban, keressen minket bátran telefonon: