Baranyai Mercédesz

Több mint 1 évig töltöttem szabadidőm nagy részét nyelviskolátokban. Amit bevallom, nagyon élveztem szinte minden percét, még ha estébe nyúlóan is, fáradtan vettem részt az órákon.

Nem csak sokat tanultam, – élvezetesen, szórakoztatóan, amit nagy előnyként említenék,-, de kivételesen jó társaságban és kitűnő tanárokkal.

Akármelyik szintű csoportba is kerültem, mindig ilyen kellemes környezet volt. A tanáraim mind nagyon kedvesek és akár azt is mondhatom, hogy életem legjobb tanáraival ezen kurzusok során találkoztam.

Azt hiszem, elmondhatom, hogy mind tanáraimmal, és mind számos csoporttársammal örülök, hogy összehozott a sors és több emberrel is azóta is tartó barátság van.

Mindent összevetve, csakis hálás vagyok Nektek! ( Judit, András ) :), és természetesen tanáraimnak, és az egész nyelvsulinak, ahol igazán megszerettették velem az angolt.

Úgyhogy gratulálok a szuper nyelviskolátokhoz!!!

Csak úgy hozzáfűzve: sikeres nyelvvizsgámat is itt tettem 🙂