Mészáros András

2 nyelvet ( Angolt és nemetet is ) tanultam meg ebben a nyelviskolában és mindkettőből elsőre sikerült a nyelvvizsgám, pedig mielőtt idejöttem mindig gondjaim voltak a nyelvekkel.

Szerintem nagyon fontos, hogy tisztában voltam az előnyével a nyelvtudásnak és a nyelvvizsgának és nem csak úgy céltalanul vágtam neki a tanulásnak. Ez a legfőbb akkor amikor valaki nyelvet tanul. Fontos, hogy egy tanfolyam jó hangulatban teljen és ezért mindig egy baráttal mentem el tanulni. Ösztönöztük egymást és talán kis versengés is kialakult köztünk ami jót tett a tanulmányaimnak. Nagyon fontos a jó tanár és szerintem itt azok vannak. Utálom a dolgozatokat az iskolában mert ott csak a jegy a lényeg és semmi más. Itt is vannak felmérések amik megmutatják mennyit tudok és mennyit kell vagy nem kell tanulnom.

Emellett a tanfolyam elején tetszik a szintfelmérő, mert általában pontosan megmondják mennyi munkával érhetem el a kívánt eredményt és jó ezzel már az elején tisztában lenni.