Nádas Viki

Jó volt ide járni, több okból is, itt nem a szokványos iskola-jelleget tapasztaltam, a tanárok aranyosak és kedvesek – lehet őket tegezni is -.

Volt motivációm:

– le kellett tenni a nyelvvizsgát;
– nem kell szégyenkezni ha valami nem megy, mert ezzel nem vagy egyedül, és úgyis segíteni fognak.

Én fél évig jártam ide, szombat reggelenként, és bár elég kora hajnalban ( 9 órától ) volt, mindig marha elégedetten mentem haza. Az órákon elég jól elvoltunk, csak az volt a gond, hogy az egész hangulat annyira jó volt, hogy nehéz volt felfogni: ez (is) egy tanóra.

Nyelvet tanulni szerintem szórakoztató, és igenis tök jó érzés hogy meg tudod magad értetni más nyelven is, szóval nagyon megéri tanulni. Viszont ez az egyetlen dolog, amiért meg kell dolgozni, hisz senki nem fogja beleönteni a nyelvtudást a fejedbe, de nagyon büszkévé tesz ha meg tudsz szólalni külföldön, pláne ha új ismeretségeket tudsz kötni. Érettségin a tanárok le voltak döbbenve a szóbelimen.

Szóval érdemes volt, azóta is rendszeresen, naponta használom az angolt, sőt néha még dumálni is visszajárok ide 🙂