Nagyné Markarián Andrea

Tapasztalataim a RIAN 4 YOU nyelviskolával kapcsolatban:

Olyan nyelviskola, ahol jól felépített tematika mentén haladva lehet egyre magasabb szintre eljutni a nyelvtudásban.
Az órákon a törzsanyagon kívül minden alkalommal egyéb érdekes feladatok is megoldásra kerültek, életszerű, kötetlen párbeszédek formájában.
Tanórák soha nem maradtak el, ha a tanárnak mégis dolga akadt az oktatási időpontban, mindig gondoskodott a nyelviskola ugyanolyan jól felkészült, pontos, megbízható póttanárról – az ilyen amúgy ritkán előforduló alkalmakon.
Tanárunk mindig időben érkezett, és 100%-osan “ott” volt.
A csoport a jó légkör hatására egy – egy félév alatt szinte kis családdá kovácsolódott.
Az iskola figyelemmel kísérte minden félév során mind a tanárai munkáját, mind a diákjai egyéni fejlődését. Dicsérő, elismerő véleményük serkentette a munkakedvet, a tanulást, aminek sokunk számára lett eredménye a középfokú nyelvvizsga megszerzése.

Úgy gondolom, helyesen döntöttem a RIAN 4 YOU Nyelviskola mellett, amikor szinte nulla angol nyelvtudásról eltökélt szándékom volt az angol középfokú nyelvvizsga megszerzése, amely célom itt valóra is vált.
Mivel nagyon szeretek nyelveket tanulni, remélem közös munkánk még nem zárult le ezzel.

Üdvözlettel:
Egy elégedett diák: